Şenol Güneş imzaya yakın

Trabzonspor'da Hugo Broos'tan boşalan teknik direktörlük görevi için Şenol Güneş ile prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi.

26.11.2009 - 16:35

Şenol Güneş imzaya yakın

Hugo Broos'tan boşalan teknik direktörlük görevine Şenol Güneş'i getirmek isteyen ve teknik adamla görüşmek için Güney Kore'ye giden Trabzonsporlu yöneticiler Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile Genel Sekreter Hasan Yener önemli aşama kaydettiği öğrenildi.

Şenol Güneş ile bir araya gelen Hacısalihoğlu ve Yener'in tecrübeli çalıştırıcıyla prensip anlaşmasına vardığı belirtildi. Ancak Şenol Güneş'in Seoul ile sözleşmesi bu ay sonu sona ereceği için Güney Kore kulübüyle prosedürlerin halledilmeye çalışıldığı ifade edildi. Bu pürüzlerinde ortadan kalkmasının ardından tarafların birkaç gün içinde resmi sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Daha önce Seoul'in resmi internet sitesine, "Artık yeni bir sayfa açmam lazım"diyerek ayrılacağının sinyallerini veren tecrübeli teknik adam da Trabzonspor'a döneceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Bayramın birinci veya ikinci gününde imzaların atılmasını umduğunu belirten Güneş, "Şehrimin takımına hizmet etmek istiyorum. Buraya gelen yönetici arkadaşlarımızla birlikte görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ben de Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok özledim" diye konuştu.

Güneş son olarak Güney Kore'de vedalaşması gereken kişiler olduğunu bu yüzden Türkiye'ye ancak önümüzdeki hafta gelebileceğini sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...