Sneijder'de mutlu son yakın!

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in sözleşmesi 2 yıl uzatılıyor. Yönetim, deneyimli futbolcunun menajeriyle yaptığı ilk görüşmeden olumlu yanıt aldı.

Haberler - Ntvspor 11.09.2015 - 15:52

Sneijder'de mutlu son yakın!

Galatasaray'da sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Wesley Sneijder'i takımda tutacak formül bulundu. Oyuncunun menajeriyle yapılan görüşmede, yıldız futbolcuya yıllık 4.5 milyon Euro verilmesi kararlaştırıldı.

Önümüzdeki günlerde Sneijder'in menajeri Guido Albers ile yeniden masaya oturacak olan Galatasaray yönetimi, detayları görüşüp resmi imzayı atmayı hedefliyor.

MENAJERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Hollandalı yıldız, her fırsatta Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtmiş, kariyerine İstanbul'da devam etmek istediğini söylemişti. Galatasaray yönetimi, Sneijder'in menajerini İstanbul'a davet edip toplantı yaptı.

Guido Albers de oyuncusunun Galatasaray'ı çok sevdiğini, burada mutlu olduğunu ifade etti. Yapılan görüşmede, Sneijder'in daha önce 1.3 milyon euroluk imza parasının yıllık ücrete eklenmesi kararlaştırıldı.

Sneijder ve İspanyol eşi Yolanthe Cabau (solda), her fırsatta İstanbul'da mutlu olduklarını dile getiriyorlar.
Sneijder ve İspanyol eşi Yolanthe Cabau (solda), her fırsatta İstanbul'da mutlu olduklarını dile getiriyorlar.

2 YILDA NET 9 MİLYON EURO

Yıldız futbolcu daha önce Galatasaray'dan 3.2 milyon Euro yıllık ücret ve 1.3 milyon euroluk imza parası ile birlikte 4.5 milyon Euro alıyordu. Yönetim, 2 yıllık anlaşma için yılda 4.5 milyon Euro teklif ederken, bu teklif Sneijder'in menajeri tarafından olumlu karşılandı.

Önümüzdeki hafta Atletico Madrid maçından sonra Sneijder ile ilgili resmi açıklamanın yapılması bekleniyor 

Sayfa Yükleniyor...