Tanjevic: Oyundan memnunum

Deplasmanda Pınar Karşıyaka'yı mağlup eden Fenerbahçe Ülker'in antrenörü Tanjevic, oyuncularının performansından memnun olduğunu söyledi.

Haberler 06.03.2010 - 00:00

Beko Basketbol Ligi'nde, deplasmanda Pınar Karşıyaka'yı 84-73 mağlup eden Fenerbahçe Ülker'in antrenörü Bogdan Tanjevic, kendileri için zor bir maç geçtiğini belirterek, ''Aslında iyi basket oynadığımızı düşünüyorum. Karşılaşmada yaşanan karmaşa, takımın dikkatinin dağılması, maçı bu noktaya getirdi ancak, oynadığımız basketboldan memnunum'' dedi.

Tanjevic, Oğuz ile Smith'in yaşadığı olayla ilgili olarak da Oğuz'un arkadan bir yumruk yediğini herkesin gördüğünü belirterek, ''Kim olursa olsun aynı tepkiyi verirdi'' diye konuştu.

DEMİR: PLAY-OFF HEDEFİMİZDEN UZAKLAŞMADIK
Pınar Karşıyaka'nın antrenörü Hakan Demir ise, ''Aldığımız sonuç bizi play-off hedefimizden uzaklaştırmadı'' dedi.

Demir, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmanın sonuna kadar mücadele ettiklerini ancak, mağlup olduklarını söyledi.

İstanbul'daki ilk maçı kazandıklarını hatırlatan Demir, ''Müsabakada yaşanmaması gereken tatsız olaylar yaşandı ancak, bunlar Karşıyaka taraftarının büyüklüğünü azaltmaz. Karşıyaka seyircisi her zaman iyi bir basketbol taraftarı olmuştur. Bundan sonra da olacaktır. Bu tür gerginlikler maçlarda olabilen şeyler. Fenerbahçe Ülker'i tebrik ediyoruz. Aldığımız sonuç bizi play-off hedefimizden uzaklaştırmadı'' diye konuştu.

Pınar Karşıyakalı Alper Saruhan da yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Ülker'i tebrik ederek, bu hafta yapmak istediklerinin hepsini sahada gerçekleştiremediklerini, bu nedenle de mağlup olduklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...