Timsah iyi başlamak istiyor

Bursaspor, bu akşam deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maç için bu kente gitti.

Ntvspor 15.08.2015 - 11:08

Timsah iyi başlamak istiyor

Yeşil-beyazlı kafileyi Özlüce Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı ile kulüp personeli uğurladı. Kafile tesislerden ayrılmadan önce yeni sezonun hayırlı olması için tesislerde kurban kesildi. 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam hareket öncesinde yaptığı açıklamada, Trabzonspor deplasmanından güzel bir sonuçla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

Hareket öncesi yeni sezonun hayırlı geçmesi dileğiyle kurban kesip dua ettiklerini vurgulayan Sağlam, "Yola çıkıyoruz. Allah mahcup etmesin. İyi bir başlangıç ile bundan sonrasını iyi getirebilmeyi, haftaya kendi sahamızda moralli şekilde taraftarımızla buluşmayı ümit ediyorum" dedi. 

Galatasaray'dan kiralık olarak transfer edilen Sercan Yıldırım ise Bursaspor'a katkı koyabilmek için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti. 

Bursaspor'a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden golcü futbolcu, şunları söyledi:

"Bu transfer benim açımdan çok güzel oldu. İnşallah yeni başarılara imza atarız. Tanıdığımız, büyüdüğüm camia. Yabancılık çekmiyorum. Bu takıma ne kadar fayda sağlarsam benim için o kadar gurur verici olur. İlk maçta güzel performans sergilemek istiyorum. İnşallah sahadan 3 puan alırız. Zor bir maç olacak. Onlar da yeni bir yapılanmaya girdiler. Avrupa'dan elendiler. İnşallah kazanan taraf oluruz. Ben hazır durumdayım. İyi bir sezon kampı geçirdim. İnşallah fayda sağlarım."

Sayfa Yükleniyor...