T-shirt savaşlarında yeni salvo

T-shirt savaşlarında Galatasaray'dan bir salvo daha geldi. Sarı kırmızılılar, Mancini'nin Fenerbahçe'ye göndermede bulunduğu t-shirt'ü satışa sundu. Ürün, "Kapak T-shirt" ismiyle satışa sunuldu.

Ntvspor 05.08.2015 - 17:44

T-shirt savaşlarında yeni salvo

Tshirt savaşlarında Galatasaray'dan bir salvo daha geldi. Sarı kırmızılılar, Mancini'nin Fenerbahçe'ye göndermede bulunduğu t-shirt'ü satışa sundu.

"Kapak Tshirt" ismiyle satışa sunulan üründe Mancini, kapak şeklindeki Galatasaray amblemi ve "ağlama" ifadesi yer alıyor.
 
Hatırlanacağı üzere iki takım arasında not kağıtları üzerinden espirili bir atışma yaşanmıştı.
 
Mancini'nin futbolcularına taktik vermek için sahaya not kağıtları yollaması üzerine, Fenerbahçeli Volkan Demirel 2013-2014 sezonunun sonlarında, Şampiyon Fenerbahçe yazılı kağıdı kameralara göstererek göndermede bulunmuştu.
 
Mancini ise rövanşı 1 yıl sonra almıştı. Geçtiğimiz pazar Galatasaray'ın Inter'i konuk ettiği hazırlık maçında sarı kırmızılı futbolcular Mancini'ye bir kağıt vermişti. İtalyan hoca da eski talebelerinin verdiği kağıtı kameraya göstermişti. Mancini böylece üzerinde 4 yıldızın bulunduğu kağıt ile Volkan Demirel'in kendisine yaptığı göndermeye yanıt vermişti.

Sayfa Yükleniyor...