NTV

Volkan gitti Caner yolda

Ntvspor

Spor

Galatasaray'ın gözden çıkardığı Volkan Yaman, Eskişehirspor'a transfer oldu. CSKA Moskova'lı Caner Erkin ise Galatasaraylı olmak üzere...

Eskişehirspor, Galatasaray'lı Volkan Yaman ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Eskişehirspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Turkcell Süper Lig'de birçok takımın transferlerle takımlarını güçlendirdiğini söyledi.

Her takımın kendi eksiğini gidermeye çalıştığını ifade eden Ünal, ''Eskişehirspor'da takımın iskeletini bozmadan ihtiyaç olan mevkilere transferler yaptık. Bugünden itibaren Volkan Yaman Eskişehirspor'a hizmet edecek. Yapılan transfer, büyük Eskişehirspor camiasına, kent halkına ve taraftarımıza hayırlı olsun'' şeklinde konuştu.

Volkan Yaman da doğum gününde Eskişehirspor'la 3 yıllık sözleşmeye imza attığını belirterek, hedefinin Turkcell Süper Lig'de takımının başarısı için çalışmak olduğunu kaydetti.

Terinin son damlasına kadar Eskişehirspor'a hizmet etmeye gayret göstereceğini anlatan Yaman, ''Eskişehirspor büyük bir camia ve çok büyük bir taraftara sahip. Ben de Eskişehirspor'un ligde başarılı olması için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim'' dedi.

Volkan Yaman'ın Eskişehirspor ile ilk antrenmanına çıkacağı öğrenilirken, Galatasaray'ın savunmanın sol tarafına Caner Erkin'in transferi ile takviye yapması bekleniyor.