Yazıcı: Gün birlik ve beraberlik günüdür

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, ''3 sene öncesine kadar düşme korkusu yaşanan kentte artık zirve hesapları yapılıyor. Bugünlerde daha çok kenetlenmemiz gerekir'' diye konuştu.

08.02.2010 - 14:01

BURSA - Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yönetim kurulu olarak yeşil-beyazlı kulübün başarılarıyla anılması için çalıştıklarını belirterek, bu mücadelelerinin de sonuna kadar süreceğini söyledi.

Yazıcı, yaptığı açıklamada, Bursaspor'un özellikle son 3 yıldır aldığı sonuçlarla taraftarını mutlu ettiğini, kentte artık tüm hesapların başarı üzerine kurulduğunu belirtti.

Göreve gelirken, ''Kupalara oynayan bir Bursaspor'' sözü verdiğini hatırlatan Yazıcı, ''Verdiğimiz söz çerçevesinde hareket ediyoruz. Bizim tüm hesaplarımız başarı üzerine. Biz, Bursaspor Kulübü'nün başarılarıyla anılması için çalışıyoruz. Bu mücadelemiz de sonuna kadar sürecek'' dedi.

Yazıcı, Bursaspor'un aldığı başarılı sonuçların kentte sosyal yaşamı da olumlu yönde etkilediğini, kendilerinin de bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, ''3 sene öncesine kadar düşme korkusu yaşanan kentte artık zirve hesapları yapılıyor. Bu da katettiğimiz yolun bir göstergesi'' diye konuştu.

CAVİT ÇAĞLAR İLE TARTIŞMA İDDİASI
İbrahim Yazıcı,  iş adamı Cavit Çağlar ile İstanbul'da bir restoranda aralarında yaşandığı iddia edilen tartışmayı sorması, üzerine ''Dediğim gibi biz Bursaspor'un başarılarıyla Türk spor kamuoyunda anılmasını istiyoruz. Bazı şeyler yaşanabilir. Bunları fazla uzatmamak gerekiyor. Bizim önceliğimiz yakaladığımız başarı grafiğini daha da yukarılara nasıl çıkaracağımızı düşünmek. Bursa kenti daha büyük başarılar istiyor. Bunun için de birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekir. Gün birlik ve beraberlik günü. Tüm kent birlik ve beraberlik içinde olalım ki, daha büyük başarılara birlikte imza atalım. Yoksa bazı şeyleri yıkmak daha kolay. İyi bir yoldayız ve bu yolun sonunda kentte daha büyük bir mutluluk görünüyor. Bir yandan sevinirken bir yandan da bu sevincimizi gölgelemeyelim. Şahsım ve yönetim kurulu olarak bugüne kadar her zaman Bursaspor'un menfaatleri çerçevesinde hareket ettik. Bundan sonra da bu yönde hareket edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Benim tek dileğim Bursa'da yaşayan, Bursasporluyum diyen herkesin başarı için elini taşın altına koyması. Türkiye'nin 4. büyük kenti bunu başarabilecek güce sahip, hep birlikte başarıyı yakalayalım.'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...