Annelerin en büyük yardımcısı olmaya aday: Budu

Budu, bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren, sizin için kayıt tutan, hatırlamanız gereken her şeyi hatırlatan, küçüğünüzün sağlığından beslenmesine, ilk anılarından aşılarına kadar her detayı sizinle beraber düşünen bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

ntv.com.tr 13.07.2016 - 17:34

Annelerin en büyük yardımcısı olmaya aday: Budu

6 farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca) aynı anda yayınlanan iOS tabanlı Budu uygulaması, Türkiye’de alanındaki ilk aplikasyon olma özelliğini de taşıyor.

Bugüne kadar kadınları doğuma hazırlayan, onları bekleyenleri gösteren bir çok uygulama anne adaylarının en büyük destekçileri oldu. Şimdi ise asıl zorlu kısım olan ilk aylarda Budu yeni annelerin yanında olacak.

Günlük rutin takibi içerisinde, bebeğinizi emzirme saatleri ve süreleri, süt sağım saatleri ve miktarları gibi beslenme bilgileriyle birlikte tuvalet takibini yapabiliyorsunuz. Sağlık kısmında tüm aşılarını, rahatsızlıkları ve verilen ilaçları, Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre büyüme eğrilerini kontrol edebiliyorsunuz. Ve tabii tüm süreç içerisinde küçüğünüzün ilk adımlarını da fotoğraf olarak saklayabilir dilediğiniz yorumları ekleyebilirsiniz.

YALIN VE KULLANICI DOSTU TASARIM

Gerçek ebeveynler tarafından tasarlanan ve geliştirilen Budu, bebeğinizin ilk yıllarındaki günlük rutin takibinin yanı sıra, çocukluğu süresince sağlığının ve gelişiminin en yalın haliyle izlenmesini ve kaydını sağlıyor.

Ebeveynlerin ilk dönem zorlukları baz alınarak hazırlanan uygulama özellikle tek el kullanımı için optimize edildi. Basit navigasyon tabanı sayesinde hızlıca istediğiniz menüye girmenizi sağlayan ara yüz, koyu renk arka planıyla karanlıkta sizi rahatsız etmemesi ve miniğinizin dikkatini dağıtmaması adına planlandı.

Sayfa Yükleniyor...