EA Play'in Xbox Game Pass Ultimate'e geleceği tarih açıklandı

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, Microsoft'un yeni nesil konsol serilerini piyasaya süreceği gün olan 10 Kasım'da EA Play'e, Xbox üzerinden erişebilecek.

ntv.com.tr 30.09.2020 - 11:15 | Son Güncelleme : 30.09.2020 - 11:17

EA Play'in Xbox Game Pass Ultimate'e geleceği tarih açıklandı

EA Play, Microsoft'un hem Xbox Series X hem de Xbox Series S konsollarını piyasaya sürdüğü günle aynı gün olan 10 Kasım'da Xbox Game Pass Ultimate'e geliyor. 

EA Play'in Xbox'a gelmesi, The Sims, FIFA, Mass Effect ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 60'tan fazla EA oyununa erişim içerecek.

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, PC'ler için daha ileri ki bir tarihte  Windows 10 bilgisayarlarda EA Play'den oyun indirip oynayabilecek ve Xbox Game Pass'in PC tarafında bulunan oyun koleksiyonunu artırabilecek.

Microsoft ayrıca Bethesda’nın klasik serilerini yakında hem konsol hem de PC için Xbox Game Pass’a eklemeyi planlıyor. Eklemeler, Microsoft'un Bethesda Softworks'ün ana şirketi ZeniMax'ı 7.5 milyar dolara satın almasının ardından geldi. Doom Eternal, 1 Ekim'de yapılacak ilk eklemelerden biri olacak, ancak Microsoft, Game Pass'e girecek Bethesda oyunlarının tam listesini henüz açıklamadı.

Sayfa Yükleniyor...