İlişkili Haberler

NASA’nın sistemlerine izinsiz erişim sağlaması sonucu 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Gary McKinnon, verdiği bir röportajda elde ettiği gizli NASA verileri ile ilgili çarpıcı detaylar paylaştı. 

Gary McKinnon’un anlattıklarına göre, NASA ve Birleşik Devletler Donanması, özel Uzay çalışmaları gerçekleştiriyor ve bu çalışmalar çok ilginç detaylara sahip. 

NASA’nın sitemlerini hack'lediği ve aylarca gizli bilgileri incelediğini söyleyen Gary McKinnon, söz konusu gizli dokümanlarda çok farklı detaylara rastladığını açıkladı.

NASA ve Birleşik Devletler Donanması ortaklığında gerçekleştirilen projelerin dokümanlarına rastladığını söyleyen Gary McKinnon, bu dokümanlar arasında, materyal transferi ve Uzay Savaş Gemileri ile ilgili bilgiler olduğunu vurguladı. 

Şu an için ne NASA ne de Birleşik Devletler Donanması tarafından, iddialar ile ilgili bir açıklama veya yalanlama gelmedi. Ancak öyle görünüyor ki Gary McKinnon, eğer bu tip dokümanları NASA gizli dosyaları arasında bulabildiyse, herhangi bir yalanlama yeterli olmayacaktır.