12 yaşındaki kız çocuğuna taciz iddiası: Gözaltına alındı

İzmir'in Karabağlar ilçesinde evine gittiği akrabasının 12 yaşındaki kızı İ.N.’yi taciz ettiği iddia edilen 49 yaşındkai T.A., polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

12 yaşındaki kız çocuğuna taciz iddiası: Gözaltına alındı

Karabağlar ilçesindeki kuzenine ziyarete giden T.A., evde yalnız olan onun kızı İ.N.'yi iddiaya göre etti.

T.A. evden ayrıldıktan sonra, İ.N. durumu ailesine bildirdi. Aile, Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek T.A. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bunun üzerine T.A. hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasıyla T.A., saklandığı Bayraklı ilçesindeki bir adreste yakalanıp, gözaltına alındı.

12 yaşındaki kız çocuğuna taciz iddiası: Gözaltına alındı - 1

İLK ÖNCE ARKADAŞINA ANLATMIŞ

Emniyete götürülen T.A.'nın işlemleri sürerken, İ.N.'nin yaşadığı olayını ilk önce bir arkadaşına anlattığı mesajlar ortayı çıktı. İ.N.'nin mesajında şu ifadelere yer verdiği görüldü:

"Annemlerin tanıdığı birisi işte geldi. Bana çikolata falan almıştı, onları yedim. Sonra geldi beni dudağımdan öptü, 2 kere özel yerlerime falan dokundu. Bende korktum ve hala titriyorum. Şu anda ağlıyorum ve ne anneme ne de ablama ulaşamıyorum. Kuzenimi aradım, sonra kapattım. Yani kısaca adam beni taciz etti, ne yapacağımı bilemedim ağlamaya başladım."

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. 

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...