16 yaşındaki Cemrenur’dan 24 saattir haber yok

Antalya’nın Demre ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki Cemrenur İbiş’ten 24 saattir haber alınamıyor. Kızının başnıa kötü bir şey gelmesinden enişe eden anne Funda Köksal, kızının son olarak Serik ilçesinde görüldüğünü belirterek, “Benim çocuğum benden gidemez. Derslerindeki başarısızlığından dolayı yeni bir hayata atılmak istedi.” dedi.

16 yaşındaki Cemrenur’dan 24 saattir haber yok

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

’da yaşayan 16 yaşındaki Cemrenur İbiş’ten 24 saattir haber alınamıyor.

Dün okulda iki derse girip, sonrasında evine geri dönen Cemrenur, evden aldığı para ve ziynet eşyalarıyla kayıplara karıştı.

Anne Funda Köksal, kızının Serik ilçesine geldiğini öğrenerek, polise gidip kayıp başvurusunda bulundu.

Aradan geçen 24 saate rağmen kızının bir izine ulaşamayan acılı anne, kızının bulunmasını istedi.

16 yaşındaki Cemrenur’dan 24 saattir haber yok - 1

“Okuldan aldığım bilgiye göre bir arkadaşıyla görüşmeye gideceğini söylüyor, evden yüklü miktarda ziynet eşyası ve para da alıyor.” diyen Köksal, “Serik’e gelerek polisimizden yardım istedim, bir sonuç alamadım. Can güvenliğinden şüphe duyuyorum. Birileri ona akıl veriyor, elindekileri almak istiyorlar. Başına bir şey gelmeden bulunsun. Son olarak Serik’te görülüyor, arkadaşı ifade veriyor.” şeklinde konuştu.

Köksal şöyle devam etti:

“Benim çocuğum benden gidemez, derslerindeki başarısızlığından dolayı yeni bir hayata atılmak istedi. Benim çocuğum nerede? Yer yarılıp içine mi girdi? Çocuğumun başı belaya girecek.”

Sayfa Yükleniyor...