7 Oscar kazandı: Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenlerinden "gizemli proje"

Oscar'a ve pek çok ödül törenine damga vuran, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan filmi "Her Şey Her Yerde Aynı Anda"'nın yönetmenleri yeni filmlerini duyurdu.

7 Oscar kazandı: Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenlerinden "gizemli proje"

"Her Şey Her Yerde Aynı Anda" (Everything Everywhere All at Once) filmi, zaferinin ardından birçok ödüle layık görüldü ve tüm zamanların en iyi filmleri arasına adını yazdırdı. Filmin başrol oyuncusu Michelle Yeoh ise Oscar'da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanarak bu ödülü kazanan ilk Asya kökenli kadın oyuncu olmuştu.

"Her Şey Her Yerde Aynı Anda" En İyi ödülünü alırken filmin yönetmenleri Daniel Kwan ve Daniel Scheinert En İyi Yönetmen ödülünü paylaştı.

İkili yeni bir film projesinde bir araya gelmeye hazırlanıyor.

7 Oscar kazandı: Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenlerinden "gizemli proje" - 1

DETAYLAR GİZLİ TUTULUYOR

Hollywood'da "Daniels" olarak anılan ikilinin yeni filmi 12 Haziran 2026'da izleyiciyle buluşacak ancak filmin adı henüz belli olmadı.

Universal Pictures ile anlaşan ikilinin yeni filmine dair hiçbir bilgi paylaşılmadı. türü, adı veya oyuncuları bilinmiyor.

Her Şey Her Yerde Aynı Anda filminin yapımcılığını A24 üstlenmişti ve pandemiden bu yana 100 milyon barajını geçen ilk bağımsız film olmuştu.

HER ŞEY HER YERDE AYNI ANDA HAKKINDA

Her Şey Her Yerde Aynı Anda (Everything Everywhere All At Once) filmi, sıradan bir kadının çoklu evrende çılgın bir maceranın içine girişini çarpıcı bir şekilde anlatıyor.

Filmde, yıllar önce eşiyle birlikte Çin'den Amerika'ya göç edip yeni bir hayata başlayan Evelyn, birdenbire kendini dünyayı kurtarması gereken çılgın bir maceranın içinde buluyor. Yaşayabileceği alternatif hayatlarla bağlantılı diğer evrenleri keşfeden Evelyn, bu süreçte evreni kurtaracak yegane gücün kendisinde olduğunu öğreniyor.

Sayfa Yükleniyor...