75 yaşındaki kocasını öldürdü

Ordu'da 75 yaşındaki adam, eşi ve kızı tarafından bıçaklanarak öldürüldü. 60 yaşındaki kadın "Kocanızı neden öldürdünüz?" sorusuna, ''O beni öldürecekti, ben onu öldürdüm" yanıtını verdi.

Anadolu Ajansı 12.05.2016 - 16:32 | Son Güncelleme : 12.05.2016 - 16:34

75 yaşındaki kocasını öldürdü

Ordu'nun Altınordu ilçesinde bir kişinin, şiddetli geçimsizlik ve maddi sorunlar nedeniyle eşi ve kız çocuğu tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü iddia edildi.

Eskipazar Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarında yaşayan Semra Ö. (60), eşi Recep Ö. (75) ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Semra Ö.'nün, kızı Tellenur Ö. (19) ile birlikte Recep Ö.'yü ekmek bıçağıyla vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladıkları öne sürüldü.

Sert cisimlerle de darbe aldıktan sonra ağır yaralanan adam, kaldırıldığı Ordu Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Recep Ö.'nün cesedi, otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

ANNE İLE KIZI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Öte yandan olayın ardından jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan anne ile kızı, karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

''O BENİ ÖLDÜRECEKTİ, BEN ONU ÖLDÜRDÜM''

Semra Ö., gazetecilerin, "Kocanızı neden öldürdünüz?" şeklindeki sorusuna, "Hep erkekler mi öldürecek, bir de kadın öldürsün. O beni öldürecekti, ben onu öldürdüm" yanıtını verdi.

Semra Ö., yaşanan olay nedeniyle pişman olduğunu da söyledi. Cinayet zanlısı Tellenur Ö, ise gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtsız bıraktı.

Sayfa Yükleniyor...