AK Parti Grup Başkanvekili: Hayvan hakları çalışmalarını önümüzdeki haftalarda yasalaştıracağız

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Hayvan hakları ile ilgili çalışmalar yapıldı. Önümüzdeki haftalarda sıraya almak suretiyle yasalaştıracağız" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili: Hayvan hakları çalışmalarını önümüzdeki haftalarda yasalaştıracağız

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Akbaşoğlu, "Cumhuriyet tarihi boyunca bizim yaptığımız en önemli reform, sessiz devrim, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni, yeni bir yönetim sistemini milletimizin iradesiyle anayasal bir çerçeveye oturtmak ve millet iradesini egemenliğin kayıtsız ve şartsız kendisine ait olduğu milletimiz tarafından devlet başkanının seçilebileceği bir sistemi hakikaten gerçekleştirmek. Gerçekten biz sadece cumhuriyet döneminin değil bütün tarihimiz boyunca en önemli yönetim sistemi reformunu gerçekleştirdik" dedi. 

Hayvan hakları çalışmalarının da önümüzdeki haftalarda yasalaşacağını söyleyen Akbaşoğlu, "Hayvan hakları ile ilgili çalışmalar yapıldı. Önümüzdeki haftalarda sıraya almak suretiyle yasalaştıracağız dedi.

FARKLI BİR KONU: HAYVAN HAKLARI

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...