'Altılı tutturdum' yalanı yüzünden dayak yedi

Adana'da elleri bağlandıktan sonra dövülüp, parasının gasp edildiğini iddia eden kişi, altılı ganyanda para kazandığı yalanını söylediği arkadaşları tarafından darp edildiğini itiraf etti.

Haberler - Anadolu Ajansı 18.08.2010 - 16:02

42 yaşındaki Tamer Ü. Yeşilyurt Mahallesi'ndeki bir evde dövüldüğü, ellerinin bağlandığı ve parasının alındığı iddiasıyla polise başvurdu.

Olay yerine gelen polis ekiplerine ellerini kendi imkanlarıyla çözdüğünü anlatan Tamer Ü'nün, başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden darp edildiğini gören polisler ambulans çağırdı.

112 Acil Servis ambulansı ile Adana Numune Hastanesi'ne götürülen Tamer Ü, olayla ilgili hastane polisine bilgi verdi.

Çelişkili ifadeler veren Tamer Ü, daha sonra verdiği ifadesinde, Kozan ilçesinde yaşadığını ve Adana'da barda çalışan bir kadın ile uzun süredir arkadaşlık yaptığını belirterek, kadın ile arkadaş olmasını sağlayan 4 kişi ile iki farklı barda eğlendiklerini söyledi.

Eğlence sırasında altılı ganyandan 100 bin lira kazandığı yalanını söyleyen Tamer Ü, kendisine birkaç günlüğüne kullanabileceği bir ev bulunmasını istedi.

Bulunan ev karşılığında 250 lira veren Tamer Ü, eve gittiğinde ganyanda kazandığını söylediği paraları isteyen arkadaşları tarafından darp edilmeye başlandı.

Tamer Ü. de bunun üzerine parayı yatırdığını söylediği banka kartını kendisini döven kişilere verdi. Ancak hesabı kontrol eden zanlılar, paranın olmadığını anlayarak Tamer Ü'yü bırakıp evden ayrıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sayfa Yükleniyor...