Anneden şaşırtan fuhuş tepkisi

Antalya'da yabancı uyruklu üç kadını fuhşa zorladıkları iddiasıyla gözaltına alınan üç zanlıdan biri adliyeye çıkartıldığı sırada annesinin, ''Neden terbiyesizlik yaptın'' tepkisiyle karşılaştı.

Anadolu Ajansı 17.02.2010 - 16:56

Antalya Kızılsaray Mahallesi'ndeki bir pansiyonda fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, pansiyonda Gürcistan uyruklu 3 kadın ile bu kadınları fuhşa zorladığı öne sürülen S.H, M.B, H.A'yı yakaladı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen zanlıların, garson ve rehber olarak çalışmak amacıyla Türkiye'ye gelen yabancı uyruklu kadınları kandırarak fuhşa zorladıkları iddia edildi.

İfadelerinin alınmasından sonra adliyeye sevk edilen zanlılardan, M.B'nin annesi olduğu öğrenilen bir kadın oğluna tepki gösterdi. Oğlunu ''Neden terbiyesizlik yaptın'' diye azarlayan kadın, görüntü alan gazetecilere de tepki gösterdi.

Gazetecilere, ''Neden çekiyorsunuz? Onları gazetelerde göstermeyin'' diye seslenen kadın, oğlunun ilk kez gözaltına alındığını ve nedenini bilmediğini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...