Annelerin geleceği şekillendirmedeki önemi MomTalks'da konuşulacak

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen MomTalks; 4 Mayıs Cumartesi günü Grand Pera Emek Sahnesi’nde; çocuklarını bilinçli olarak yetiştirmeyi önemseyen ebeveynler ile uzmanları bir araya getirmeye hazırlanıyor. Etkinliğe Doğa Rutkay, Tuluhan Tekelioğlu, Esra Akkaya gibi alanında profesyonel isimler katılacak.

Annelerin geleceği şekillendirmedeki önemi MomTalks'da konuşulacak

’nin en kapsamlı anne-uzman buluşma platformu MomTalks, alanında uzman kişilerle aileleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. ‘’Gelecek anneden başlar’’ sloganıyla üç yıldır düzenlenen MomTalks, 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde kapılarını açacak.

Anneliğin eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan MomTalks, alanında uzman 11 değerli ismi ağırlayacak. ‘İlham Veren Anneler’, ‘Şefkatli Aile, Şefkatli Toplum’, ’21. Yüzyılda Çocuk Yetiştirmek’ ve ‘Hayal Kuran Anneler’ oturumlarıyla ilham veren hikayeler Momtalks 2019’da konuşulacak. Etkinlikte Doğa Rutkay, Tuluhan Tekelioğlu, Esra Akkaya, Aslıhan Onaran, Hande Birsay, Zeynep Selvili Çarmıklı, Mümin Sekman, Mehmet Şakiroğlu, Deniz Bayramoğlu, Akan Abdula ve Judith Malika Liberman gibi alanında profesyonel isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Annelerin geleceği şekillendirmedeki önemi MomTalks'da konuşulacak - 1 4 Mayıs Cumartesi günkü etkinlik 10.00'da başlıyor

Bu yıl Uğur Okulları’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlik, MomTalks’un fikir annesi Dr. Bahar Eriş’in ve Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak. Ardından 4 ayrı oturumla ilham veren kadın hikayeleri, öz-şefkat ve şefkatli aile, günümüzde çocuk yetiştirmek ve hayal kurmanın önemi konularına değinilecek. Etkinlik alanında çocuklar için de çeşitli aktiviteler yer alacak.

Annelerin geleceği şekillendirmedeki önemi MomTalks'da konuşulacak - 2 MomTalks biletleri için: www.momtalks.com.tr ya da www.biletino.com

ETKİNLİK DETAYLARI 

Tarih: 4 Mayıs 2019, Cumartesi,
Saat: 10.00 – 17.30
Yer: GRAND PERA EMEK SAHNESİ/ İstiklal Caddesi, Beyoğlu

PROGRAM

10:00 Dr. Bahar Eriş- MomTalks Fikir Annesi
10:15 Nevzat Kulaberoğlu-Uğur Okulları Genel Müdürü

10:30 “İlham Veren Anneler” Oturumu
Doğa Rutkay Kamal
Tuluhan Tekelioğlu
Esra Akkaya

11:45 “Şefkatli Aile, Şefkatli Toplum” Oturumu
Zeynep Selvili Çarmıklı
Hande Birsay
Dr. Aslıhan Onaran
13:00 Öğle arası
14:15 “21. Yüzyılda Çocuk Yetiştirmek”
Deniz Bayramoğlu
Mümin Sekman
Prof. Mehmet Şakiroğlu
15:45 Kahve arası
16:15 “Hayal Kuran Anneler”
Akan Abdula
Judith Malika Lieberman

21. YÜZYILDA EBEVEYNLİK

Sayfa Yükleniyor...