Antalyaspor ile Milan arasında anlaşma

Antalyaspor, İtalyan Milan kulübü ile iş birliği için prensipte anlaşmaya vardığı bildirildi. Buna göre, Milan, transfer dönemlerinde kiraya vermek istediği futbolcuları ilk olarak Antalyaspor'a önerecek.

Haberler - Anadolu Ajansı 13.11.2015 - 17:08

Antalyaspor ile Milan arasında anlaşma

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, İtalya'da bulunan kulüp başkanı Gültekin Gencer ve futbol şube sorumlusu Ali İhsan Sav'ın, Milan Kulübü Spor Organizasyon Direktörü Umberto Gandini ve Spor Direktörü Rocco Maiorino'yu ziyaret ettiğini ifade etti.

Ziyarette, Antalyaspor ile Milan'ın "kardeş kulüp" olması yönünde prensipte anlaşıldığını aktaran Ceylan, "Bu çerçevede Milan, transfer dönemlerinde kiraya vermek istediği futbolcuları ilk olarak Antalyaspor'a önerecek olup, futbol altyapı geliştirme konularında da her iki kulüp ortak çalışmalar yürütecektir" ifadelerini kullandı.

Ceylan, Milan yetkililerinin yakın zamanda Antalyaspor'u ziyaret edeceğini ve prensipte yapılan anlaşmayı protokole bağlayacaklarını vurgulayarak, şubat ayında her iki takım arasında Antalya'da dostluk maçı yapılacağını kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...