Bahçeli’ye şantaj: İstifa et yoksa kaset yolda

Yayımladığı videolarla MHP’den 4 kişinin istifa etmesine neden olan internet sitesi, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi tehdit etti. Site, “18 Mayıs’a kadar bırakmazsan, yeni kaset yayımlanacak” dedi.

14.05.2011 - 07:51

Bahçeli’ye şantaj: İstifa et yoksa kaset yolda

Seks kasetleri yayımlayarak 4 MHP’linin istifasına neden olan “farklı ülkücülük” isimli internet sitesi, bu kez de bir mektup yayımladı.

“Başbuğ Ülkücüleri” imzasıyla kaleme alınan mektupta, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye istifa etmesi yönünde çağrı yapıldı.

Devlet Bahçeli’ye istifa etmesi için 18 Mayıs saat 10.00’a kadar süre verilen mektupta, yerine partinin Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın getirilmesi istendi.

Mektupta, “Oktay Vural geçici genel başkan sıfatıyla partiyi derhal toparlasın ve kurultaya hazırlasın. Böylece 12 Haziran seçimlerine tertemiz ve güçlü bir MHP olarak girelim” denildi.

Mektupta, şu ifadeler yer aldı: “Partimizin bu önemli süreçte baraj altında kalmasını istemiyoruz. Bu sebeple sizi son kez uyarıyoruz, elimizdeki bilgi ve kasetleri yayınlamak istemiyoruz. Yayınlanan üç beş kaset, aysbergin henüz görünen yüzüdür.”

Ellerinde ses kayıtları olduğu belirtilen mektupta “A takımınızın konuşmalarını yayımlarsak yer yerinden oynar. Kaset neymiş görürsünüz” denildi.

Sözkonusu internet sitesi, yayımladığı video görüntülerinin ardından kapatılmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...