Beşiktaş'ta zincirleme kaza: 2 yaralı

İstanbul Beşiktaş'ta bir otomobil sürücüsünün aniden yola çıkması nedeniyle meydana gelen zincirleme kazada iki kişi hafif şekilde yaralandı. Kaza nedeniyle Barbaros Bulvarı'nda, Zincirlikuyu'dan Beşiktaş yönüne trafik yoğunluğu yaşandı.

Haberler - DHA 28.04.2019 - 13:23 | Son Güncelleme : 28.04.2019 - 14:27

Beşiktaş'ta zincirleme kaza: 2 yaralı

'un Beşiktaş ilçesi Barbaros Bulvarı'nda saat 11.30 sıralarında yol kenarında park eden bir sürücü, daha sonra aniden yola çıktı. Beşiktaş yönüne ilerleyen taksinin sürücüsü Muharrem Özcan, otomobile çarpmamak için direksiyonu sağa kırdı.

Trafiğe katılıp gözden kaybolan bu otomobile vurmaktan son anda kurtulan Özcan, yol kenarında park eden iş makinesine çarptı.

Kontrolden çıkan taksi yola savrulurken, bu kez de, arkadan gelen Ömer Mert Kazankaya'nın kullandığı otomobille çarpıştı. Çarpışma sırasında kafasını cama vuran ve takside sıkışan Muharrem Özcan, çevreden yardıma koşan vatandaşlarca çıkarıldı.

Kazada, otomobil sürücüsü Ömer Mert Kazankaya da hafif şekilde yaralanırken, arabada bulunan annesi Fadime ile babası Recep Kazankaya şoke oldu. Sakinleşmek için yol kenarına oturan Fadime Kaya, yaşadığı şokun etkisiyle gözyaşı döktü.

Taksi sürücüsü Özcan, sağlık görevlilerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Kaza nedeniyle, Barbaros Bulvarı'nda, Zincirlikuyu'dan Beşiktaş yönüne trafik yoğunluğu yaşandı.

Sayfa Yükleniyor...