Bugün kargolar açık mı? 19 Mayıs'ta PTT ve kargolar çalışıyor mu? (2023 kargo çalışma saatleri)

Bugün kargolar çalışıyor mu? sorusunun yanıtı, kargo bekleyen veya gönderecek olan kişiler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl cuma gününe denk gelmesi nedeniyle, bugün kargoların açık olup olmayacağı merak ediliyor. Peki, bugün kargolar açık mı? 19 Mayıs'ta PTT ve kargolar çalışıyor mu?

Bugün kargolar açık mı? 19 Mayıs'ta PTT ve kargolar çalışıyor mu? (2023 kargo çalışma saatleri)

19 Mayıs nedeniyle, kargo bekleyen veya gönderecek olan kişiler, kargoların çalışma saatlerini araştırıyor. Peki, bugün kargolar açık mı? 19 Mayıs'ta ve kargolar çalışıyor mu?

19 MAYIS'TA KARGOLAR AÇIK MI?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kargoların çalışma saatlerine yönelik araştırmalar başladı.

Buna göre; 19 Mayıs resmi tatildir ve bankalar, borsalar, PTT ve kargolar bugün çalışmamaktadır. Yani kargolar hafta sonu tatilinin de araya girmesi nedeniyle 22 Mayıs Pazar gününe kadar kapalı olacak.

Bugün kargolar açık mı? 19 Mayıs'ta PTT ve kargolar çalışıyor mu? (2023 kargo çalışma saatleri) - 1

KARGOLAR VE PTT 19 MAYIS'TA ÇALIŞIYOR MU?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, resmi süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesinin gün boyunca kapalı tutulması bekleniyor.

Yurtiçi : 19 Mayıs boyunca tüm şube ve acentelerinin kapalı olması beklenmektedir. 444 99 99 Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezinden 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Aras Kargo: Geçtiğimiz yıllarda müşteri hizmetlerinin yaptığı bilgilendirme doğrultusunda boyunca hizmet vermedikleri açıklanmıştı. Bu yıl da kapalı olması bekleniyor.

MNG Kargo : Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da resmi tatil günlerinde kapalı olması bekleniyor.

PTT Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 08:30 – 12:30 & 13:30 – 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 1 788 telefon numaralı PTT Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...