Büyük Filistin Mitingi ne zaman, saat kaçta başlayacak ve nerede düzenlenecek? Mitinge kimler katılacak?

Büyük Filistin Mitingi için geri sayım başladı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, İsrail'in Filistin saldırılarına dikkat çekmek için bugün "Büyük Filistin Mitingi" düzenleyecek. Filistin’e destek olmak için gerçekleştirilecek mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve birçok önemli ismin katılması bekleniyor. Peki, Büyük Filistin Mitingi ne zaman, saat kaçta başlayacak ve nerede düzenlenecek? Mitinge kimler katılacak?

Büyük Filistin Mitingi ne zaman, saat kaçta başlayacak ve nerede düzenlenecek? Mitinge kimler katılacak?

Büyük Mitingi'nin ne zaman, saat kaçta başlayacağına yönelik araştırmalar hız kazanmaya başladı. Yüz binlerce kişinin katılması beklenen Büyük Mitingi'nde, İsrail'in saldırılarına dikkat çekilecek ve Filistin'e destek olunacak. Peki, Büyük Filistin Mitingi ne zaman, saat kaçta ve nerede düzenlenecek?

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE NEREDE?

Büyük Filistin Mitingi, 28 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 15.00'da Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek.

Mitinge İstanbul başta olmak üzere yurdun dört bir yanından milyonlarca vatandaşın katılması bekleniyor.

Büyük Filistin Mitingi ne zaman, saat kaçta başlayacak ve nerede düzenlenecek? Mitinge kimler katılacak? - 1

MİTİNGE KİMLER KATILACAK?

İsrail’in saldırılarına dikkat çekmek ve ’e destek olmak için gerçekleştirilecek mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.

Büyük Mitingi’ne ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın da katılmaları bekleniyor. Medya, spor, sanat, iş dünyası, Filistin diasporasından çok sayıda etkili ismin katılacağı miting, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarına açık olacak.

Sayfa Yükleniyor...