Carrie Donna’ya karşı!

Carrie Sebastian için savaşacak mı?

Haberler 20.02.2013 - 09:31

Carrie Donna’ya karşı!

Sex and The City’nin yıldızı Carrie’nin gençliğini anlatan The Carrie Diaries sürükleyici senaryosu ve renkli görüntüleriyle genç kızları olduğu kadar her yaştan izleyiciyi kendisine davet ediyor.

ANNESİNİN ÖLÜMÜ
Annesini kaybetmesinin ardından büyük bir çöküntü yaşayan Carrie’nin yalnız kalan babası ile asi kız kardeşi de pek farklı değildir. Aile hala annenin yokluğuna alışamamış, onun ölümünü kabullenememiştir.

HATIRALAR İÇİN
Öyle ki ergenlik çağındaki iki kız kardeş annesinden kalan hatıraları bölüşmek için kavga ederken baba daha eşinden geriye kalanları görmeye bile tahammül edememektedir. Böylesine bir dram Carrie’yi olgun bir abla olmak zorunda bırakırken, o hala genç bir kızdır. Annesinden kalan çantanın kız kardeşinin elinde mahvolduğunu gören Carrie’nin aklına bir fikir gelir.

‘YEPYENİ’ BİR ÇANTA
O çantayı daha da mahvederek ortaya renkli bir çanta çıkarır. Tamamen kişisel izler taşıyan bu çanta değişmiş ve daha da moda bir hale gelmiştir. Babası Carrie’ye Manhattan’da bir hukuk firmasında staj ayarlar. Carrie’nin aklını dağıtmasını isteyen babası, Carrie’nin aklının bu kadar dağılacağını tahmin etmemiştir. Çünkü öğle yemeğinde alışveriş yapmaya çıktığı bir anda Interview dergisinin editörü onun çantasını görecek ve Carrie’nin hayatı değişecektir.

ARALARINDA DONNA VAR
Yazın havuzda birlikte vakit geçirdiği Sebastian ile aralarında olanlar ise Carrie’yi endişelendirirken, güçlü ve genç bir kadın olma yolunda ilk adımlarını atıyor. Donna aradan çekilecek mi? Hepsi bu bölümde belli oluyor.

The Carrie Diaries’in son bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...