Çizgi Roman’dan Mitoloji’ye 3 yeni kitap

NTV Yayınları'ndan üç yeni kitap, Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinden 'Savaş ve Barış’, 'Mitoloji' ve NTV 2009 Almanak kitapçılarda...

28.12.2009 - 19:04

Çizgi Roman’dan Mitoloji’ye 3 yeni kitap

NTV Yayınları, bu ay yine pek çok yeni kitabı okurla buluşturuyor. Geçen bir yılın Türkiye’sinin ve dünyasının bir resmini sunan NTV 2009 Almanak, Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinden 'Savaş ve Barış’ ve bir başucu kitabı olarak 'Mitoloji' yeniler arasında.

NTV 2009 ALMANAK
Türkiye’de ve dünyada fotoğraflarla bir yıl
NTV 2009 Almanağı, geçen bir yılın Türkiye’sinin ve dünyasının bir resmini sunmayı amaçlıyor. Günlük olaylar ve haberler, televizyonların, gazetelerin günlük temposu ve hepsiyle birlikte karmaşık bir bütün olarak yaşadığımız dünyamızı anlamak için NTV 2009 Almanağı.

SAVAŞ VE BARIŞ
Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinin son kitabı SAVAŞ VE BARIŞ, iki ailenin, Rostov ve Bolkonskiler’in kaderleri etrafında 19. yüzyıl Rusyası’nın bir tablosunu çiziyor. SAVAŞ VE BARIŞ, yazarın dolu dolu beş senesini alan dev bir eser. Tamamı 1869 yılında altı cilt halinde yayımlandı. Edebiyat dünyasında ses getiren bu romanın başarısı tartışılmaz. Baskı üzerine baskı yapan eser aynı zamanda birçok dile çevrildi.

MİTOLOJİ
Eski Mısır tanrılarından Hindistan’ın Veda tanrıların, Maya, İnka ve Aztek efsanelerinden Aborijinlerin Düş Zamanı’na, Babil, Sümer ve Asur destanlarından Yunan ve Roma efsanelerine kadar binyıllardır tüm dünya toplumlarını şekillendiren mitler ve yaratılış hikayeleri...

Tüm NTV Yayınları’nın kitapları internet yoluyla ntvyayinlari.com adresinden ve 0212 304 08 92 numaralı çağrı merkezinden indirimli temin edinilebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...