NTV

CNBC-e Dergi'den bayram kartları hediye

Türkiye

Bayramda sevdiklerinize kartpostal göndermeyi ihmal etmeyin! CNBC-e ve e2 dizilerinin kartpostallarından oluşan kitapçık CNBC-e Dergi Kasım sayısı ile herkese hediye!

Duyduk duymadık demeyin, haberleri CNBC-e Dergi’den alın... Ashton Kutcher’lı Two and a Half Men ve J.J. Abrams’ın son bombası Person of Interest hakkında her şey CNBC-e’de dergide. Dahası yılın en yeni fantastik gençlik dizisi The Secret Circle, Game of Thrones’ta taht savaşları tarihçesi, Being Human’dan insan olma rehberi, Teen Wolf’un müzikleri, The Big Bang Theory’nin rol çalan kadınları ve Hot in Cleveland’da felekten bir gece hakkında her şey Kasım sayısında.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

Tenten’in Maceraları, Çağan Irmak’ın son filmi Dedemin İnsanları, Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1... Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Bayramda sevdiklerinize kartpostal göndermeyi ihmal etmeyin!
CNBC-e ve e2 dizilerinin kartpostallarından oluşan kitapçık CNBC-e Dergi Kasım sayısı ile herkese hediye!