Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan dolayısıyla paylaştığı mesajında "Geleceğimizin teminatı yavrularımızın her gününün bayram neşesi içinde geçmesini temenni ediyorum." ifadesine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı

Cumhurbaşkanı , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin açılışının 104. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

" Büyük Millet Meclisimizin açılışının 104'üncü yıl dönümünü ve gözümüzün nuru evlatlarımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın her gününün bayram neşesi içinde geçmesini temenni ediyorum. Büyük Millet Meclisimizin ilk Başkanı, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ülkemizin bugünlere gelmesinde katkısı olan herkesi saygıyla anıyorum. İstiklalimiz ve istikbalimiz uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin her birine Allah'tan rahmet niyaz ediyorum."

ERDOĞAN, TÜRK DÜNYASI ÇOCUKLARI VE TRT ÇOCUK ŞENLİĞİ KONUK ÇOCUKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı - 1

Cumhurbaşkanı , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beştepe'de Türk Dünyası Çocukları ve TRT Çocuk Şenliği Konuk Çocukları ile de bir araya geldi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...