Mardin Kırsal Çatalca Mahallesi'ndeki köprüden 16 Mart'ta saat 13.00 sıralarında geçen Fatma Sezer, dengesini kaybedip, yağış nedeniyle debisi yükselen Cırcıp Deresi'ne düştü.
![Dereye düşen Fatma 4 gündür kayıp - 1](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/CBye-y-QH0efOFsGDMCXDA.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
İhbarla bölgeye jandarma, AFAD, UMKE, Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri ile Diyarbakır Jandarma Su Altı Arama-Kurtarma'dan dalgıçlar sevk edildi.
Ekipler, 4'üncü günde de çalışmalarına devam ediyor.
Sezer'in, Suriye'ye sürüklenmiş olabileceği ihtimaline yönelik de çalışmalar devam ediyor.
- Etiketler :
- Haberler -
- Haberler
- Gündem
- Haber