NTV

Elidor Miss Turkey’e rekor başvuru

Türkiye

Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının başvuruları rekor katılım ile sona erdi. Binlerce genç kızın arasından belirlenecek 20 finalist güzel, 31 Mayıs Cuma gecesi Star’da Türkiye Güzeli olmak için yarışacak.

Bu yıl Elidor’un sponsorluğuyla düzenlenen Türkiye’nin en köklü güzellik yarışması Elidor Miss Turkey’in başvuruları sona erdi. Genç kızların büyük ilgi gösterdiği, Türkiye’nin güzellerini seçen Miss Turkey, bu yıl Elidor ile fark yaratarak rekor başvuru sayısına imza attı. İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere yarışmaya Türkiye'nin dört bir köşesinden tam 3041 genç kız başvuru yaptı.


Başvurular arasında yapılan değerlendirmede yarışmaya katılmaya hak kazanan adaylar, İstanbul’da seçmelere katılacak. Seçici jüri tarafından belirlenen 20 finalist yarışmacı gelecek hafta basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtılacak.

Elidor Miss Turkey, yeni formatı, ünlü isimlerle kurulu jürisi, yaratıcı şovları ve günlerce konuşulacak sürpriz sahne performanslarıyla 31 Mayıs Cuma gecesi canlı yayınla Star’da ekrana gelecek.