NTV

En sevdiğiniz diziler bu takvimde

Türkiye
En sevdiğiniz diziler bu takvimde

En sevdiğiniz diziler, CNBC-e Dergi’nin hediye ettiği 2013 masa takviminde. Dahası yeni dizi Revolution ve Dexter’ın yeni sezonu hakkında bilmeniz gereken her şey bu sayıda.

Yabancı dizi meraklıları son haberleri yine CNBC-e Dergi ile takip edecek, ayın önemli bölümlerini ve konuklarını kaçırmayacak.

CNBC-e Dergi’nin Aralık sayısında henüz yayınlanmaya başlamadan adından söz ettiren dizi Revolution’da kesintiden öncesi ve sonrası mercek altına alınıyor.

Dexter’ın yeni sezonuna konuk olan karanlık karakterleri bir yerden gözünüz ısırıyor mu? Peki ya eski Dexter oyuncuları bugün neredeler? Tüm bu soruların cevapları CNBC-e Dergi’de.

Dahası The Victoria’s Secret Fashion Show ve Beyonce konseriyle yılbaşı eğlencesi, Gossip Girl’ün final sezonundan son dedikodular, The Big Bang Theory karakter testi ve 2012’ye veda ederken “Yılın En’leri” dosyası Aralık sayısında.

Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.