Esenyurt’ta aile faciası: Annesini ve iki kardeşini öldürüp intihar etti

Esenyurt'ta annesi ve kardeşlerini öldürdükten sonra ihtihar girişiminde bulunan Ömer Orak hayatını kaybetti.Orak'ın, kuzenine mesaj göndererek "Ben bunları öldürdüm, gelin cenazeyi alın" dediği ortaya çıktı.

Haberler - İHA - DHA 06.07.2022 - 14:41

Esenyurt’ta aile faciası: Annesini ve iki kardeşini öldürüp intihar etti

'ta annesini ve iki kardeşini öldüren kişi intihar etti.

Pınar Mahallesi'nde dün saat 17.00 sıralarında, ailesiyle tartışan Ömer Orak; annesi Nurten Orak, 9 ay önce evlenen ve 2.5 aylık hamile olduğu öğrenilen kız kardeşi Esra Yamak ile kardeşi Yasin Orak'ı silahla öldürdü. 

Ailesini katlettikten sona kafasına ateş eden Ömer Orak, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Orak hastanede hayatını kaybetti. 

BABASI DA İNTİHAR ETMİŞ 

Bir ailenin yok olduğu katliam sonrası, yakınları cenazeleri teslim almak için bugün Adli Tıp Kurumu'na geldi. Nurten Orak'ın eşinin de 5 yıl önce binadan atlayarak intihar ettiği öğrenildi.

Ailenin hayatta kalan tek üyesinin ise çalıştığı için olay anında evde olmayan Ersin Orak olduğu belirtildi.

Ömer Orak'ın öldürdüğü kız kardeşi Esra Yamak  Ömer Orak'ın öldürdüğü kız kardeşi Esra Yamak 

MESAJ GÖNDERMİŞ 

Nurten Orak'ın ağabeyi, İsa Kuş, yeğeninin hiç dışarı çıkmadığını, tüm vaktini internet oyunlarıyla geçirdiğini anlattı.

Kuş "23 yaşındaydı. 7-8 aylık yeni gelindi kız kardeşi. Onu da öldürmüş. O da bir arka sokakta yaşıyor, annesini görmeye gelmiş. Cinnet mi geçirdi bilmiyorum. Amcasının oğluna mesaj göndermiş, 'Ben bunları öldürdüm gelin cenazeyi alın' demiş. Sonra kendine sıkmış. Hastanedeydi, sonra o da öldü" diye konuştu. 

ÖNCE ANNESİNİ SONRA KARDEŞİNİ VURUYOR 

Akrabaları Bedrettin Akdeniz ise, "Amcasının oğluna mesaj atıyor. Ben ailemi öldüreceğim, haberiniz olsun diyor. Önce annesini, diğer kardeşini vuruyor. Kız kardeşi de pazardan gelip annemi göreyim diyor. İçeri girince kız kardeşini de vuruyor. Bir mermi de kendi kafasına sıkıyor. 2 saat sonra o da vefat etti. 4 cenazemiz var" dedi. 

Cenazelerin Arnavutköy Taşoluk mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...