Rizespor eski yöneticisi Ali Çemberci'yi tartıştığı sürücü vurdu

Rize’de, Çaykur Rizespor'un eski yöneticisi 41 yaşındaki işadamı Ali Çemberci dün gece yolu kapattığı için korna çalarak uyardığı sürücü C.M. tarafından tabancayla başından vuruldu. Çemberci mucize eseri hayatta kalırken, kaçan sürücü C.M. ise aranıyor.

Haberler - DHA 21.03.2015 - 18:23

Rizespor eski yöneticisi Ali Çemberci'yi tartıştığı sürücü vurdu

Çaykur Rizespor A.Ş. ortaklarından ve Çaykur Rizespor yönetim kurulu eski üyesi Ali Çemberci, evine gittiği sırada iki aracın yolu kapattığını görünce, korna çalarak yol istedi.

İddiaya göre aracından indikten sonra Çemberci ile önce tartışan, ardından da belinden çıkardığı tabancanın kabzası ile başına vuran sürücü C.M., sonra da tetiği çekti. Başına isabet eden kurşunla kanlar içinde kalan Ali Çemberci, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Büyük şans eseri kafatası ile deri arasında kaldığı öğrenilen kurşun operasyonla çıkarıldı ve Çemberci mucize eseri yaşama tutundu. 2 çocuk babası Ali Çemberci’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Bu arada polis ekipleri olaydan sonra kaçan sürücü C.M.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sayfa Yükleniyor...