Facebook'un şampiyonu Bin Ladin

Sosyal ağdaki kullanıcı sayfalarında en çok değinilen konuların listesi açıklandı. Spor kulüpleri listesinde Galatasaray ve Fenerbahçe de var.

07.12.2011 - 11:46

Facebook'un şampiyonu Bin Ladin

2011’de durum çubuğuna en çok yazılanlar arasında Türkiye’den yalnızca Galatasaray ve Fenerbahçe listelerde yer bulabildi. Bilişim dünyasından ise Steve Jobs’ın ölümü ve Call of Duty ilk 10′da yer aldı.

Listenin ilk sırasında ölümüyle olay yaratan Usame Bin Ladin yer alıyor. İkinci sırada ABD’deki en önemli spor olaylarından biri olarak kabul edilen Super Bowl finali yer alıyor. Üçüncü sırada Casey Anthony’nin suçsuz bulunması yer alırken, dördüncü sırada “Two and a half man” dizisinden ayrılmak durumunda kalan Charlie Sheen yer alıyor.

Bilişim dünyasının bu yıl Facebook’da en fazla konuşulan konusu olan Steve Jobs'ın ölümü, genel listede beşinci sırada. Altıncı sırada İngiltere Kraliyet Düğünü yer alırken, genç yaşında hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Amy Winhouse yedinci sırada görülüyor. Birçok Hollywood filmini geride bırakan cirosuyla dikkatleri üzerine çeken savaş oyunu “Call of Duty: Modern Warfare 3” sekizinci sırada.  Dokuzunca sırada Libya'da operasyonların başlamasına ait görüntüler, onuncu sıradaysa Irene kasırgası yer aldı.

Facebook sadece en çok konuşulanlar listesi yayımlamakla kalmadı. Sosyal ağda en çok paylaşılan şarkıdan en çok konuşulan spor kulüplerine kadar birçok liste ortaya çıktı. BTnet.com.tr'den aktarıyoruz:

En Fazla Dinlenen Şarkılar

Film fragmanları

Diziler

Şarkıcılar

Oyuncular ve Televizyon Yıldızları

Hayali Karakterler

Sporcular

Spor Kulüpleri

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...