Fenerbahçeliler yarın 'Cadde'de buluşacak

Futbolda şike'' iddialarına yönelik soruşturma ve dava süreciyle ilgili tepkilerini dile getirmek için yarın Trabzon maçı öncesi yürüyüş düzenlenecek

Haberler 14.04.2012 - 14:21

Fenerbahçeliler yarın 'Cadde'de buluşacak

''Futbolda şike'' iddialarına yönelik soruşturma ve dava süresince yaptıkları organizasyonlarla kulüplerine destek veren Fenerbahçeli taraftarlar, yarınki Trabzonspor maçı öncesi Bağdat Caddesi'nde yürüyüş düzenleyecek.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile bazı yöneticilerin de yargılandığı davanın soruşturmasının yapıldığı ilk günlerde, 10 Temmuz 2011'de Bağdat Caddesi'nde büyük bir katılımla yürüyüş düzenleyen taraftarlar, ikinci kez Bağdat Caddesi'ne çıkacak.

Büyük bir katılımın olması beklenen yürüyüşte, taraftarlar, takımlarının yarın akşam Trabzonspor ile yapacakları zorlu Süper Final mücadelesi öncesi seslerini duyurmaya çalışacak.

Öğle saatlerinde cadde üzerinde Şaşkınbakkal'da toplanacak taraftarlar, yürüyüşünü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sonlandıracak.

Sarı-lacivertliler ilk cadde yürüyüş organizasyonunda Boğaziçi Köprüsü'ne doğru hareket etmiş, ancak daha sonra polisin müdahalesiyle karşılaşmıştı.

Sayfa Yükleniyor...