Final bölümünü herkesten önce sen izle

Game of Thrones severleri farklı bir sürpriz bekliyor. CNBC-e, 100 şanslı kişiye Game of Thrones'un dördüncü sezon final bölümünü TV'den önce izleme şansı sunuyor. Hem de sinema salonu konforunda, Türkçe altyazılı olarak beyazperdede!

13.06.2014 - 10:41

Final bölümünü herkesten önce sen izle

CNBC-e, öğle arası Game of Thrones sezon finalini izlemeye davet ediyor!

Bölüm başına yaklaşık 18 milyon izleyici rakamıyla büyük bir rekora imza atan Game of Thrones'ta dördüncü sezon final bölümü yaklaşıyor.

Her bölümüyle izleyenleri merak içeriside bırakan dizi, ABD yayınıyla aynı gün Pazartesi 22'de CNBC-e'de yayınlanıyor. Ancak Game of Thrones severleri bu sefer farklı bir sürpriz bekliyor.

CNBC-e, Game of Thrones'un dördüncü sezon final bölümünü TV'den önce izleme şansı sunuyor.

16 Haziran Pazartesi saat 12.30'da CNBC-e sinema salonunda gerçekleşecek ön gösterim için izleyicilerin, cnbce.tv adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları bekleniyor.

Başvurular arasından seçilecek 100 şanslı kişiyi, sinema salonu konforunda, Türkçe altyazılı ve kesintisiz dizi keyfi bekliyor.

Game of Thrones severlerin, heyecan verici sezon finalini herkesten önce izleme şansı elde etmeleri için 15 Haziran Pazar öğlen 12.00'ye kadar formu doldurmaları gerekiyor.

http://www.cnbce.tv/got-final-izle

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...