Gölmahal Villaları’nda KDV'ye kolaylık

Gölmahal Villaları’nda KDV’nin yarısı Yalçınlar Group tarafından ödeniyor.

Haberler 09.07.2012 - 12:49

Gölmahal Villaları’nda KDV'ye kolaylık

Yalçınlar Group, İstanbul’un villa imarlı bölgelerinden Büyükçekmece Gölü kıyısındaki projesi Gölmahal’de, KDV’nin yarısını tüketiciler adına ödüyor.

Gölmahal’de, %30 peşinatta geri kalan kısım 36 aya kadar vade farksız ödenebilirken, %20 peşinatta ise 24 aya kadar vade farksız vade yapılıyor.

Mortgage ile 120 aya kadar kredi kullanma imkanı da sunulan Gölmahal Villaları’nda, fiyatlar villaların büyüklüklerine göre 1.295.000-1.495.000 dolar arasında değişiyor.

Mart 2013’de teslim edilecek ve 92.470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşan Gölmahal projesi, büyük bahçeleri, müstakil havuzları ve doğaya saygılı duruşu ile fark yaratıyor.

Sitede kurulan 50 kwa'lık rüzgar tribünü ile Gölmahal kendi elektriğini kendisi üretiyor. Bu elektrik sosyal tesislerde ve ortak alanlarda kullanılarak aidatları önemli oranda minimize edecek.

Atık su arıtma tesisi ile özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları biyolojik arıtmaya tabi tutuluyor. Arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular yeniden kullanıma veriliyor. Her villanın çatısında bulunan güneş kolektörleri ile herhangi bir maliyet olmaksınız sıcak su sağlanıyor.

Doğalgaz kullanılmayan Gölmahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. Gölmahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor.

Evdeki çatıdan bodruma kadar inen iç bahçe ile tüm evde gün ışığından faydalanılabilen villalarda; ses ve ısı yalıtımı, çatı ve temel izolasyonuna da son derece dikkat ediliyor.

Gölmahal Villaları’nda 10.000 metrekarelik ortak kullanım alanında 3 tenis kortu, 2 açık -1 kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir sosyal tesis yer alıyor.

Projede; 3.000 metrekarelik alanda içinde süs havuzu bulunan rekreasyon alanı, site ortasında gölet, 700 kw jeneratör, su deposu, artezyen kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...