'Hızlı ve Öfkeli' 3 Nisan'da vizyona girecek

Adrenalin ve hız kavramları üzerine inşa edilen ''Fast and Furious'' serisinin dördüncü bölümünde Vin Diesel ile Paul Walker yeniden bir araya geldi.

Anadolu Ajansı 04.03.2009 - 17:39

'Hızlı ve Öfkeli' 3 Nisan'da vizyona girecek

Dünya sinemalarında 602 milyon dolar hasılat toplayan ''Fast and Furious/Hızlı ve Öfkeli'' filminin yeni halkası 3 Nisan'da vizyona girecek.

Yönetmenliğini Justin Lin'in üstlendiği filmin senaryosunu Chris Morgan yazdı. Adrenalin ve hız kavramları üzerine inşa edilen ''Fast and Furious'' serisinin dördüncü bölümünde Vin Diesel ile Paul Walker yeniden bir araya geldi.

Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Shea Whigham ve Tego Calderon'un da rol aldığı film, 145 milyon dolara mal oldu. Filmin konusu özetle şöyle:
''Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlayınca kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom Toretto (Vin Diesel) ile ajan Brian O'Conner (Paul Walker) arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalınca ikisi arasında belli belirsiz de olsa yeni bir güven ortamı oluşmaya başlar. İkili, ortak düşmanı saf dışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadır. Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek, intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur; direksiyon başındayken mümkün olan en yüksek limitleri zorlamak.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...