İndiği belediye otobüsünün altında kaldı

İstanbul Kağıthane'de, belediye otobüsünden inen bir yolcu, hareket eden otobüsün altında kalarak feci şekilde can verdi.

Haberler - DHA 07.10.2015 - 07:14

İndiği belediye otobüsünün altında kaldı

Sahak Demirci (52) isimli vatandaş, Beşiktaş'tan bindiği; Seyrantepe-Kabataş seferini yapan Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Otobüs A.Ş.'ye ait belediye otobüsü ile Seyrantepe'ye doğru yola çıktı.

Seyrantepe son durakta otobüsten inen Demirci, bu sırada sağa doğru manevra yapmaya çalışan otobüsün altında kaldı.

Kafası aracın sağ arka tekerleği altında kalan Sahak Demirci olay yerinde feci şekilde can verdi.

OLAY YERİNDE İNCELEME

Olayın ardından, polis ekipleri, kazanın meydana geldiği yeri emniyet şeridi ile kapattı. Olay Yeri İnceleme ekipleri, kazanın olduğu noktada incelemelerde bulunarak, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Sahak Demirci'nin cansız bedeni ise savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından, cenaze aracı ile Yenibosna'daki İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI 

Alparslan Tüfekçi adlı görgü tanığı, "Otobüs durduğunda ön kapıdan yolcu iniyor. Arkaya doğru hareket ediyor. Otobüs de hareket ediyor. O sırada kişi, arka teker hizasına geldiği zaman, bir anda ne olduğunu anlayamadığımız bir şekilde kafası tekerin altına giriyor... O anda ölmüştü zaten. Daha sonra polis ve ambulans geldi" şeklinde konuştu.

Kazadan sonra otobüs şoförü polis tarafından gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sayfa Yükleniyor...