Türkiye ve dünyada internet alanında yaşanan gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi, 2010 yılının Ocak ayında başlattığı, internet ve teknoloji profesyonellerini bir araya getiren “Webrazzi Gündem Toplantıları”nın üçüncüsünde mobil internet konusunu ele alıyor. 10 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek olan üçüncü Webrazzi Gündem Toplantısı’nda, tüm dünyada 2010 yılının en önemli trendi durumundaki mobil internetin kullanım alanları ve fırsatları mercek altına alınıyor.

İlişkili Haberler


Üçüncü Webrazzi Gündem Toplantısı, iMobileCode Kurucusu ve Genel Müdürü Emre Erol’un “Mobil Uygulama Pazarına Genel Bakış” konulu sunumuyla başlayacak. Toplantı kapsamında, “Mobil İnternet Pazarı ve Geleceği” temalı bir panel de düzenlenecek. Webrazzi Kurucusu ve Crenvo Danışmanlık Genel Müdürü Arda Kutsal’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan panele, Pozitron Genel Müdürü Fatih İşbecer, Tart Kurumsal Mutluluk Uzmanı Burak Bayburtlu, iPhoneturkey.biz Kurucusu Mustafa Tan ve Magnet Bilişim Kurucu Ortağı Ersan Özer katılacaklar.

Toplantı, Ahead of Time Kurucusu ve CEO’su Monty C. M. Metzger’in “Mobil Gelecek” konulu sunumuyla sona erecek. “Mobile Future” kitabının yazarı ve MOCOM 2020 isimli düşünce kulübünün kurucusu olan Metzger, 15-18 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek Mobile World Congress’te de konuşmacı olarak yer alacak.

Metzger’in kurucusu olduğu MOCOM 2020, dünya çapında mobil medya ve iletişim üzerine faaliyet gösteren ve kâr amacı gütmeyen açık bir düşünce kulübü. Amacı, 2020 yılında mobil medyanın geleceğine ilişkin bir vizyon geliştirmek. MOCOM 2020, yalnızca hayal edilenin yaratılabileceğine inanıyor ve önümüzdeki 10 yılı üyeleriyle birlikte hayal etmek istiyor. Simyo ve Ahead of Time işbirliğiyle kurulan Kulüp, “mobil gelecek” konusu etrafında aktif bir iletişim ağı oluşturuyor.

Toplantılara katılım ile ilgili detaylı bilgiye www.webrazzi.com/gundem adresinden ulaşabilirsiniz.