iPhone'a özel İnternet koruması

Trend Smart Surfing uygulaması, iPhone ve iPod touch kullanıcılarını web tehditlerinden ve siber suçlardan koruyor.

09.04.2009 - 16:51

iPhone'a özel İnternet koruması

Trend Micro, masaüstü platformu için geliştirdiği Trend Smart Surfing uygulamasının şimdi de Apple App Store üzerinde sunulduğunu açıkladı.


Trend Smart Surfing, iPhone ve iPod touch ürünlerine yönelik ücretsiz bir güvenli tarayıcı uygulaması. Kötü niyetli web sitelerine erişimi engelleyerek, web tehditlerine karşı bir başka koruma katmanı sağlıyor.

iPhone ve iPod touch kullanıcılarının, gizli bilgileri ve kişisel verileri çalmak üzere tasarlanmış kötü niyetli içeriğin bulunabileceği web sitelerini bilmeden ziyaret etmeleri engelleniyor. Trend Micro Smart Protection Network, her gün 5 milyardan fazla URL, e-posta ve dosya sorgusunun güvenliğini kontrol eden bir cloud-client (bulut-istemci) altyapısı olup, müşterilere web tehditleri karşısında gerçek zamanlı koruma sağlıyor.

Trend Micro Smart Protection Network'e ve Trend Micro'nun müşterileri kimlik hırsızlığı, veri kaybı ve diğer web tehditlerinden koruma konusundaki 20 yıllık geçmişine dayanan Trend Smart Surfing, kullanıcılarına, iPhone ya da iPod touch cihazlarını nereye götürürlerse götürsünler, benzersiz, gerçek zamanlı ve anlık tarayıcı koruma sunuyor.

Trend Smart Surfing uygulaması, iPhone ve iPod touch ürünlerinin satıldığı Apple App Store'dan ya da iTunes üzerinden ücretsiz temin edilebiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...