İstanbul'da yarın hafif yağmur ve sulu kar var, sıcaklık 4 derece. Çarşamba günü kente kar yağacak ama çok hafif, bir çok yere sadece çiseleyecek, aynı gün poyraz çok şiddetli esecek. Perşembe ve cuma kuru soğuk var.

Kar yağışı en fazla, Sivas, Kayseri, Niğde, Tokat çevresini etkileyecek ve 3 gün devam edecek. önemli geçiş yerlerinden olan Bolu'da yarın kar çok şiddetli değil, orta kuvvette, sonraki günlerde ise oldukça hafif yağacak, rüzgar nedeniyle buzlanma da oluşacak, sıcaklık 0 derece.

Ankara'da sert poyrazla birlikte yarın orta kuvvetli, sonraki günlerde ise çok hafif kar yağışı bekleniyor, sıcaklık yarın 3 derece. izmir'de cumaya kadar şiddetli bir kuru soğuk olacak, rüzgarlar çok güçlü, hissedilen sıcaklık 3 dereceye kadar düşecek. Bursa'ya yarın hafif kar yağacak. antalya 17 derece, yağmur bir gün ara veriyor, perşembe çok soğuk bir gün olacak.

Akdeniz, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Kilis çevresinde ise sağanak yağmurlar cumaya kadar devam edecek. Çarşamba ve perşembe hava soğuyor, Kilis 8 derece.