Anne ve babasını katledip intihar girişiminde bulundu: Cinayetin nedeni belli oldu

İzmir’de anne ve babasını tabancayla vuran K.Y. isimli kişi, daha sonra intihara kalkıştı. Silah seslerini duyan komşuların haber vermesiyle olay yerine gelen ekipler, anne Sevilay Yılmaz ile baba Hikmet Yılmaz’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Hayati tehlikesi bulunduğu öğrenilen K.Y.'nin ailesini uyuşturucu parası için öldürdüğü belirtildi.

Anne ve babasını katledip intihar girişiminde bulundu: Cinayetin nedeni belli oldu

'in Torbalı ilçesinde evine gelen K.Y, henüz bilinmeyen nedenle annesi Sevilay Yılmaz ve babası Hikmet Yılmaz ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine K.Y, yanında bulunan tabancayla anne ve babasına ateş ederek, daha sonra intihar girişiminde bulundu.

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Anne ve babasını katledip intihar girişiminde bulundu: Cinayetin nedeni belli oldu - 1

ANNE VE BABASI HAYATINI KAYBETTİ

Sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde Sevilay Yılmaz ile Hikmet Yılmaz'ın yaşamını yitirdiği belirlendi.

Cenazeler, olay yerindeki incelemelerin ardından Torbalı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan K.Y'nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Anne ve babasını katledip intihar girişiminde bulundu: Cinayetin nedeni belli oldu - 2

UYUŞTURUCU PARASI İÇİN KATLETMİŞ

Kız kardeşinin ve kocasının cenazelerini almak için Adli Tıp Kurumu morguna gelen acılı ağabey Emin Yıldız (55), ise olayın yeğeninin uyuşturucu krizine girip anne ve babasından para istemesinden kaynaklandığını açıkladı.

"Anne ve babasını vurduktan sonra kendisini vuruyor. Para vermiyorlar bir de tedavi görmesi için kendisini de sıkıştırıyorlardı. Hap kullanıyor diye biliyoruz." diye konuşan dayı şöyle devam etti:

"Annesine şiddet uyguladığı için daha önce annesi de emniyete şikayet etmiş o da cezalandırılmıştı. Denetimli serbestlikten faydalanıyordu zaten. Kız kardeşi dışarıda komşudaymış. Sonradan gelmiş ama olaydan haberi yok. Abisinin yere düştüğünü ve bağırdığını sanıyor. Yaşı da küçük zaten konuşamıyor çok fazla. Kendisi bizde şu an. Anne babasının hastanede tedavi altında olduğunu sanıyor, öldüklerini söylemedik. Pedagog söyleyecek anne ve babasının hayatını kaybettiğini.”

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...