Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı? Gözler öğrenciye vergisiz telefon satışında

Kabine toplantısının ne zaman yapılacağı, Türkiye gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Son olarak 21 Ağustos tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu, siyasi ve ekonomik konuları ele almıştı. Binlerce öğrencinin gözü ise vergisiz telefon satışının başlayacağı tarihe çevrildi. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı?

Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı? Gözler öğrenciye vergisiz telefon satışında

Yeni toplantısı tarihi, binlerce öğrenci tarafından sabırsızlıkla araştırılıyor. Öğrenciye vergisiz telefon satışıyla ilgili ayrıntıların belli olmasını bekleyen öğrenciler, gözlerini Erdoğan'ın Kabine sonrasında yapacağı açıklamalara çevirdi. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve Bakanların katılımıyla gerçekleştirilen Kabine Toplantısı, son olarak 21 Ağustos 2023 tarihinde yapılmıştı. Kabine Toplantısı, genellikle iki haftada bir gerçekleşiyor.

Buna göre; bir sonraki Kabine toplantısının 4 Eylül 2023 tarihinde yapılması bekleniyor.

Kabine toplantısı ne zaman, bu hafta var mı? Gözler öğrenciye vergisiz telefon satışında - 1

KABİNE GÜNDEMİNDE NELER OLACAK?

Kabine Toplantısı'nda memur zammı, emekliye ara zam başta olmak üzere küresel ve bölgesel konuların ele alınması bekleniyor.

Öte yandan öğrencilere vergisiz telefon, ev hanımlarına emeklilik, evlilik kredisi, taşerona kadro gibi konuların ayrıntıları için bekleyiş devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...