Kayıp yılanın Twitter mesajları

Hayvanat bahçesinden kaçan kobra yılanının adına açılan ve onun ağzından mesajlar içeren Twitter hesabı çok popüler oldu.

31.03.2011 - 10:24

Kayıp yılanın Twitter mesajları

Amerika Birleşik Devletleri'nde, New York Bronx hayvanat bahçesinden Cuma günü kaçan yarım metrelik zehirli kobra yılanı adına açılan Twitter hesabının takipçi sayısı 35 bine ulaştı.

"Yılan" mesajlarda nerede olduğu, neler yaptığı ve nelerden hoşlandığıyla ilgili bilgiler veriyor.

BronxZoosCobra adlı hesabın sahibi, bir mesajında "Empire State binasının üstü... Aşağıdaki insanlar küçük fareler gibi görünüyor. Lezzetli küçük fareler" diyor. BronxZoosCobra hesabının kime ait olduğu bilinmiyor.

Bu hesaptan gönderilen mesajlarda, halkın yılan korkusunun üzerine gidiliyor. Bir mesajda, "Burası çok soğuk oldu. Sanırım artık harekete geçme zamanı. Bakın bir dairenin penceresi hafif aralık bırakılmış. Harika" deniyor.

Başka mesajlarda, "yılan" komedyen Tina Fey hayranı olduğunu, Donald Trump ile Wall Street'te çalışan kişilerden hoşlanmadığını belirtiyor.

Bronx hayvanat bahçesi yetkilileri, Mısır yılanının insanlardan uzak bir yerde saklandığını sandıklarını belirtiyor ve hayvanı bulmalarının zor olacağını kabul ediyor.

Hayvanat bahçesinin sürüngenler bölümü, süresiz kapatıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...