Kılıçdaroğlu: Benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum

CHP, İzmir'de çalışma ve değerlendirme kampına girdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşmasında "Bazılarınızın sesi çıkmıyor, benimle olduğunuzu hissetmek istiyorum" sözleriyle destek istemesi dikkat çekti. Bu sözlere partililerden destek gecikmedi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tweet atarak "Yanınızdayız" dedi.

Kılıçdaroğlu: Benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum

TBMM CHP Grubu'nun 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı, İzmir'in Seferihisar ilçesinde bir otelde başladı.

''BENİMLE MİSİNİZ?'' DİYE SORDU

CHP milletvekillerinin katıldığı toplantının açılışında konuşan CHP Genel Başkan , partililere ''Benimle misiniz?'' diye sorarak şunları söyledi:

''Bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük doğruluk ve adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz ama şunu da artık bilmek zorundayım; siz gerçekten benimle birlikte misiniz?

''BAZILARINIZIN SESİ ÇIKMIYOR''

Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum artık karar verelim. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?

''SIRTIMI ARTIK SİZE YASLAYACAĞIMI BİLMEK İSTİYORUM''

Benimleyseniz benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum. Sırtımı artık size yaslayacağımı bilmek istiyorum.''

İMAMOĞLU VE YAVAŞ'TAN ''YANINDAYIZ'' MESAJI

Kılıçdaroğlu'nun sözleri parti içinde olumlu tepki aldı.

İsimleri Cumhurbaşkanlığı adaylığı için dile getirilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş art arda tweet atarak Kılıçdaroğlu'na ''Yanınızdayız'' dedi.

GÜNDEM SEÇİM VE SANDIK GÜVENLİĞİ

CHP'nin İzmir'de başlayan çalışma ve değerlendirme kampı 3 gün sürecek.

Kampa katılan genel merkez yöneticileri ve milletvekillerinin gündeminde seçim var. Kampın amacı seçim ve sandık güvenliği konusunda strateji belirlemek.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...