Kolyedeki 'Y' harfine 20 bıçak

12 yıldır birlikte yaşadığı 4 çocuğunun annesi kadını bıçaklayan saldırgan, "Arkadaşım Yılmaz ile birlikte olduğunu öğrendim. Fotoğrafının üstüne ismini yazdığını ve üzerinde 'Y' harfi bulunan kolye taktığını görünce bıçakladım" dedi.

31.01.2011 - 17:15

Kolyedeki 'Y' harfine 20 bıçak

Gaziantep'te seyyar satıcı Faruk Keskinkılıç, 12 yıl önce kaçırdığı H.Ç. ile birlikte yaşıyordu. Bu birliktelikten 3'ü kız 4 çocuk dünyaya geldi.

Çift, bir süre önce H.Ç'nin eşini aldattığı iddiasıyla sık sık tartışmaya başladı. 25 Ocak Salı akşamı kıskançlık nedeniyle H.Ç. ile yeniden tartışan Faruk Keskinkılıç, mutfaktan aldığı bıçakla birlikte yaşadığı kadını 20 yerinden bıçaklayıp kaçtı.

Polisin kısa sürede yakaladığı Keskinkılıç, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Keskinkılıç, adliyedeki ifadesinde şunları söyledi:

"H.Ç. beni aldatıyordu, bu nedenle birkaç kez uyardım. Hatta araya başkalarını koyup, birlikte olduğu Yılmaz adlı şahıstan ayrılmasını istedim. Bu olaydan sonra eve gittiğimde Yılmaz'ın fotoğrafının üzerine ismini yazdığını, boynuna taktığı kolyede 'Y' harfini olduğunu görünce dayanamadım. Bir anda kendimi kaybettim. Mutfaktan aldığım bıçakla kendisini bıçakladım."

Polis, Keskinkılıç'ın anlattığı 'Y' harfi bulunan kolyeye ulaşamadı. Hastanede tedavisi süren H.Ç. ise, "Şiddetli geçimsizlik yaşıyorduk. Bazı olaylarımız oldu. Onun üzerine beni bıçakladı. Namus meselesi yok" demişti.

Çiftin 3-7 yaşları arasındaki çocukları Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından koruma altına alındı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...