Lady Gaga'nın yeni albümü sadece 1 dolar!

Amazon, çevrimiçi müzik sektöründe dopinge gidiyor! Kampanyayla Lady Gaga'nın 12 dolarlık yeni albümünü sadece 0.99 dolara satacak.

25.05.2011 - 13:27

Lady Gaga'nın yeni albümü sadece 1 dolar!

Müzik servislerinin bugünlerde girdiği yarışa Amazon iddialı bir teklifle dahil oluyor. Amazon, Lady Gaga’nın “Born This Way” isimli albümünü kullanıcılara neredeyse armağan edecek!

Yenimedyaduzeni.com sitesinde yer alan habere göre Gaga’nın albümü siteden sadece 0.99 dolara indirilebilecek ve bununla birlikte bulut müzik depolama alanını 20 GB’a çıkacak. Yalnız bunlardan faydalanmak için Amazon’un tek bir şartı var, o da kullanıcıların Amazon’un bulut müzik servisine abone olmaları.

All Things D sitesine göre, aynı albüm iTunes üzerinden 11.99 dolara, özel versiyonu ise 15.99 dolara satılacak. Ancak her şey yolunda görünse de bazı detaylar var. Wall Street Journal’in raporuna göre, kullanıcılar bağlantılarını kesse bile bu anlaşma, indirmeleri çok yavaşlatacak! Tüm albümü indirmedeki bu yetersizlik yüzünden de bu duruma karşı birçok negatif görüş var.

Amazon Cloud Drive, mart ayında heyecanla yeniden duyurulduğunda müzik şirketlerini kızdırmıştı. Özellikle iTunes tarafından potansiyel tehdit olarak görülmüştü. Ancak, bu servis beklenilen etkiyi yaratmadı, belki bu durumu yapılan tuhaf anlaşmalara bağlayabiliriz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...