limango için ilk kez kamera karşısında

Özel alışverişin Türkiye'deki öncü adresi limango, Gamze Saraçoğlu'nun özel tasarımı "Purely sonbahar - kış koleksiyonu"nu tanıttı. 32 parçadan oluşan koleksiyon, 28 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında satışa sunulacak. Ece Doğulu da bu özel koleksiyon için ilk kez kamera karşısına geçti.

02.12.2011 - 12:00

limango için ilk kez kamera karşısında

limango moda ve tasarım danışmanı Gamze Saraçoğlu'nun limango için özel olarak tasarladığı Purely sonbahar / kış Koleksiyonu 28 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında limango Designers Studio'da satışa çıkıyor.

Sadece limango Designers Studio'da satılacak olan koleksiyon için Ece Doğulu ilk kez kamera karşısına geçti.

Toplam 32 parçadan oluşan koleksiyonda elbiselerden pantolonlara, eteklerden ceketlere kadar gündüz ve gece rahatlıkla kullanılabilecek parçalar yer alıyor.

Siyah, bordo, gri, sarı ve saks renklerinin hakim olduğu koleksiyon, şifon deri karışımı ürünler, gold aksesuarlar ve trikolarla tamamlanıyor.

28 Kasım - 4 Aralık tarihlerinde limango.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz tasarımların fiyatları 79 - 299 TL arasında değişiyor. 

Tasarımcıların imzasını taşıyan özel koleksiyonlar yeni sezonda da % 90'a varan indirimlerle limango Designers Studio'da!
Özel alışverişin Türkiye'deki öncü adresi limango, moda ve tasarım alanında bir ilk olarak sunduğu limango Designers Studio ile yeni sezonda da Türkiye'nin önde gelen tasarımcılarının koleksiyonlarını % 90'a varan indirimlerle satışa sunuyor.

Moda tasarımcıları başta olmak üzere tasarımın farklı alanlarında yer alan pek çok tanınmış ismin koleksiyonlarının yer aldığı limango Designers Studio'da her hafta en az iki tasarımcının koleksiyonu yer alıyor.

Tasarımcıların limango Designers Studio'ya özel olarak tasarladıkları koleksiyonlarıyla da yer aldıkları platform, limango üyelerine başka satış noktalarında bulunmayan tasarımcı ürünlerine sahip olma olanağı sunuyor.

limango Designers Studio, sadece moda ve tasarımı geniş kitlelere ulaştırmayı değil, aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlarıyla herkesin bir tasarım ürününe sahip olmasını amaçlıyor.

Sadece "üyelerin" alışveriş yapabildiği bu "özel alışveriş" sisteminin bir parçası olmak isterseniz tek yapmanız gereken bir arkadaşınızdan davet almak ya da limango.com.tr'ye üyelik başvurusunda bulunmak.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...