Milletvekillerine dizüstü bilgisayar dağıtıldı

26. Dönem milletvekillerine, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın yazısıyla birlikte, dizüstü bilgisayar dağıtıldı.

Haberler - Anadolu Ajansı 09.12.2016 - 10:45 | Son Güncelleme : 09.12.2016 - 10:48

Milletvekillerine dizüstü bilgisayar dağıtıldı

Meclis Başkanlığı, milletvekillerine dizüstü bilgisayar dağıttı.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, dizüstü bilgisayar ile birlikte milletvekillerine yazı gönderdi.

Kahraman, yazısında, "TBMM üyesi olarak, aziz milletimizin şerefli egemenliğini temsil ediyor, ahlaki ve vicdani sorumluluğu son derece yüksek bir görev ifa ediyorsunuz." ifadesini kullandı.

Milletvekillerinin, bu sorumluluğun gereğini yerine getirmek için büyük bir gayretle çalıştıklarını belirten Kahraman, şunları kaydetti:

"TBMM Başkanlığı olarak görevinizi hızlı, etkin ve zamanında yerine getirebilmeniz için sizlere her türlü desteği vermeye büyük itina göstermekteyiz. Yasama, denetim ve temsil görevinizi çağın gereklerine göre yürütebilmeniz için elektronik araçlardan yararlanmanızın bir zorunluluk haline geldiği malumunuzdur. Başkanlığımız, geçtiğimiz yasama dönemlerinde başlatılan bir uygulamayı, bu yasama döneminde de devam ettirme kararı almıştır.

Bu çerçevede, TBMM'de görev yapan her milletvekiline bir adet taşınabilir bilgisayar temin ederek tarafınıza ulaştırmayı hedefledik. 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle söz konusu taşınabilir bilgisayar dağıtımını şimdi gerçekleştirme imkanına kavuştuk. Zat-ı alinize ulaştırılan taşınabilir bilgisayarın, çalışmalarınızda kolaylık sağlamasını ve size yardımcı olmasını diliyorum. TBMM'nin 26. Dönem milletvekili olarak hayırlı çalışmalara imza atmanızı diler, bu vesile ile sağlık, huzur ve başarılar temenni dilerim."

Sayfa Yükleniyor...