Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Temmuz Milli Piyango bilet sorgulama

9 Temmuz 2020 Milli Piyango Çekilişi yapıldı. Milli Piyango büyük ikramiye numaraları, amorti numaralar, çeyrek bilet, tam bilet, yarım bilet numaralarından hangisi kazandı? 9 Temmuz 2020 Milli Piyango sıralı tam listesi ve çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı ile NTV'de.

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Temmuz Milli Piyango bilet sorgulama

9 Temmuz 2020 milli piyango çekiliş sonuçları açıklandı.

 çekilişin bitmesinin ardından Milli Piyango İdaresi'nin resmi sitesi olan .gov.tr'den resmi sonuçlar yayınlandı.

Milli Piyango 9 Temmuz 2020 mpi sonuçları sıralı tam listesi ve numaraları açıklanır açıklanmaz aynı zamanda ntv.com.tr'nin '' sayfasında sonuçlar sorgulanabiliyor.

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA EKRANI

BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANAN BİLET

3 milyonluk büyük ikramiyeyi kazanan bilet numaraları: 301699

Büyük ikramiye kazanan biletin sevk edildiği il-ilçe: ANKARA, İSTANBUL-MERKEZ, İSTANBUL-MERKEZ, KKTC-MERKEZ

MİLLİ PİYANGO BİLETLERİNİN GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Kağıdın dokusunda, yuvarlak içerisinde Milli Piyango amblemli fligran bulunuyor ve gün ışığına tutulduğunda görülüyor. Kağıdın her tarafına homojen olarak dağılmış ve yalnızca mor ışık (ultraviyole) altında görülebilen uzunluğu en az 3 milimetre olan parlayan ve kesin çizgiler şeklinde mavi ve sarı renkli görünmez elyaf da yer alıyor. Kompozisyon bölümünün üst ve alt bölümünde yer alan mini ''Milli Piyango'' yazısı, renkli fotokopi çekildiğinde dağılma özelliğine sahip. Biletin tarih ve bedelinin yazıldığı bölümdeki ince çizgiler fotokopi çekildiğinde dağılıyor ve netliğini kaybediyor.

MİLLİ PİYANGO BİLETLERİ NEREDE VE NASIL BASILIYOR?

Milli Piyango biletlerinin basımı T.C. Merkez Bankası'nın Banknot Matbaasında filigranlı özel para kağıtlarına güvenlik koşulları altında yapılmaktadır. Milli Piyango oyunlarının tüm biletleri Türk Parasını Koruma yasasının güvencesi altındadır.

İKRAMİYENİZİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

Milli Piyango biletinin son 3 ( üç ) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayileri ödemek zorundadır. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebilirler. Bu tutarlar üzerindeki ikramiyeler bayi ödeme yetkisi dışındadır.

Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar olan ikramiyeleri öderler.

Yılbaşı çekilişi için bilet kupürlerine bakılmaksızın, 1.000.000.- ( Bir milyon TL. ) ve daha büyük ikramiyeler, yıl içerisinde yapılacak diğer çekilişlere ait büyük ikramiye Genel Müdürlükçe, bunların altında kalan diğer ikramiyeler Milli Piyango Şube Müdürlüklerince ödenir.

Sayfa Yükleniyor...